Michał Szczepaniak CEO Fundacji Milionerzy i bankruci

Wanda Osowska
3 czerwca, 2019
Daniel
3 czerwca, 2019

“Mało jest książek, które w tak dokładny i czytelny sposób wskazują jedne z najistotniejszych warunków zmian na lepsze w naszym życiu, które wystarczy tylko wdrożyć w życie… Znam Magdę i Darka i wiem, że to co napisali, to prawda. A jak mawiają najlepsi: “prawda zawsze się obroni” i w ich przypadku jest tak samo… Prawo przyciągania zadziałało także i w moim przypadku, dlatego ta książka jest mi tak bardzo bliska, jakbym sam ją pisał.

Polecam ją każdemu kto potrzebuje zmian na lepsze, ale też jest świadomy tego, że wszystko jest w jego rękach, a może raczej w głowie.

Dziękuję Magdzie i Darkowi za tę książkę i mam nadzieję, że trafi do jak największej liczby osób. Moim zdaniem zastosowanie rad zawartych w tej książce jest gwarancją sukcesu, a jeśli nie sukcesu to wielkiego kroku naprzód. Książkę podsumowałbym stwierdzeniem, że w życiu mamy wybór, zawsze! Od nas zależy w którym udamy się kierunku – wymówek, bólu, porażek bez zrozumienia, czy prób, błędów, porażek z których wyciągamy wnioski i na końcu (który zawsze jest nowym początkiem) sukcesu,.

Prosty przepis na sukces – weź książkę Magdy i Darka do ręki, przeczytaj, zrozum, wprowadź w życie i masz gwarancję, że wszystko zadziała… 
Pamiętaj, że w życiu nie ma przypadków, nieprzypadkowo czytasz mój opis.

Polecam !”